Agencja Kreatywna Bla-Art
Rzetelna Firma

O nas

Agencja Kreatywna Bla-Art to zespół młodych, kreatywnych osób dla których projektowanie, grafika i programowanie są pasją, a celem maksymalne zadowolenie Klienta. Nasza działalność opiera się przede wszystkim na kreacji wizerunku firm i instytucji w sieci. Tworzymy od podstaw profesjonalne strony i serwisy internetowe oraz zajmujemy się ich dalszą administracją pod kątem technicznym oraz kontentowym. W imieniu Klienta zajmujemy się także wszelkimi formalnościami związanymi z wykupieniem serwera oraz rejestracją domeny internetowej. Nasz zespół zajmuje się także przebudową już istniejących stron internetowych, które nie do końca spełniają oczekiwania Klienta.

Jednak strona internetowa to nie wszystko. Dla firm, które dopiero rozpoczynają swoją działalność oraz dla tych, które chcą zmienić swój wizerunek tworzymy pełną identyfikację wizualną począwszy od zaprojektowania logotypu, wizytówki, papieru firmowego etc, na stronie internetowej kończąc. Dzięki temu wszelkie materiały firmowe zachowują spójność graficzną przez co firma staje się lepiej rozpoznawalna na rynku.

Strony internetowe tworzymy zgodnie ze standardami W3C dzięki czemu są poprawnie wyświetlane w najpopularniejszych przeglądarkach internetowych takich jak Internet Explorer, Firefox, Opera, Chrome oraz Safari. Nasze projekty tworzymy w taki sposób, aby ich dalsza administracja przez Klienta nie stanowiła problemu dzięki oddzieleniu warstwy prezentacyjnej od warstwy programistycznej. Staramy się także, aby każdy projekt był wyposażony w system zarządzania treścią tzw. Content Management System (w skrócie CMS). Dzięki niemu personel nie posiadający wiedzy programistycznej może łatwo, szybko i bezpiecznie zarządzać stroną pod kątem wprowadzania nowych treści lub modyfikowania już istniejących - wystarczy podstawowa znajomość obsługi komputera i przeglądarki internetowej. Oczywiście po ukończeniu każdego projektu przeprowadzamy także szkolenie z obsługi takiego systemu.

Nie tworzymy stron internetowych z gotowych szablonów. Każdy projekt jest przygotowywany od podstaw po konsultacji z Klientem uwzględniając jego życzenia i oczekiwania.

Nasza działalność to nie tylko strony internetowe. Nasz zespół stanowi także grono zdolnych grafików oraz animatorów. Zajmujemy się także projektowaniem oraz produkcją reklam internetowych (bannery Flash, mailingi, newslettery). Projektujemy także reklamy prasowe do gazet i czasopism, foldery reklamowe, ulotki oraz katalogi. Współpracujemy z kilkoma drukarniami dzięki czemu możemy szybko i tanio zrealizować każde zamówienie drukarskie.

W naszej firmie pracujemy na sprawdzonym profesjonalnym oprogramowaniu firmy Adobe: Photoshop CS5 oraz Flash Profesional CS5. W przypadku zleceń fotograficznych korzystamy ze sprzętu oraz oprogramowania firmy Nikon.

Działamy na terenie całego kraju. Nie pobieramy opłat za dojazd do klienta.

 

Dlaczego my?
 

 Posiadamy 15 lat doświadczenia w branży

 Gwarantujemy krótkie terminy realizacji zleceń

 Nie tworzymy projektów z gotowych szablonów

 Każda strona internetowa wyposażona w system CMS może być rozbudowywana o nowe podstrony bez żadnych ograniczeń ilościowych

 Zapewniamy bezpłatną pomoc w procesie wyboru oraz rejestracji serwera wirtualnego lub domeny

 W przypadku wyposażenia strony internetowej w system CMS zapewniamy darmowe szkolenie z obsługi systemu

 Zapewniamy darmowe wykonanie zdjęć na potrzeby projektu

 Gwarantujemy poprawność wyświetlania strony internetowej we wszystkich najpopularniejszych przeglądarkach internetowych takich tak: Internet Explorer, Firefox, Chrome, Opera oraz Safari i inne

 Po uruchomieniu projektu gwarantujemy darmową obsługę techniczną w przypadku drobnych poprawek lub rozbudowy projektu

 Każdy projekt tworzymy od podstaw po wnikliwych konsultacjach z klientem dzięki czemu mają Państwo pewność, że Państwa projekt będzie posiadał indywidualny charakter

 

Skuteczne kampanie reklamowe, płać tylko za efekt reklamy, płock
© Agencja Kreatywna Bla-Art  |  Prawa zastrzeżone  |  Płock 2010
ul. Dobrzyńska 35, 09-400 Płock, NIP: 774-267-67-07, REGON: 142202498
Kontakt z nami
Kontakt z nami